Odťahová služba

"Vo dne v noci na pomoci"

Od Púchova po Európu

Naše depo sa nachádza v okrese Púchov (Beluša-Podhorie), len pár minút od diaľničného privádzača. Preto vám vieme veľmi rýchlo vyraziť na pomoc.

Naše služby poskytujeme prevažne v okrese Púchov a Trenčianskom kraji, ale v prípade potreby vyrážame do celej Európskej únie či iných krajín.

24/7 k dispozícii

Je hlboká noc či veľký sviatok a vám sa na ceste pokazilo auto? Na našu pomoc sa môžete spoľahnúť. Sme pripravení vyraziť. Nonstop.

Viac informácií o odťahovej službe, vozovom parku či doplnkových službách nájdete na našom webe www.odtiahnima.sk

Odtiahni ma logo
Kontaktujte nás:  +421 914 320 320

Profesionálna technika

Disponujeme špeciálnym vyprosťovacím vozidlom značky MAN, ťahačom značky Iveco kategórie N3 (najväčšia celková prípustná hmotnosť 18t), odťahovými vozidlami značky MAN/Iveco a vozidlom značky Iveco kategórie N2 (najväčšia prípustná celková hmotnosť  11,99t a 6t) a pojazdnou dielňou značky Iveco.

Vlastný auto-servis

V rámci odťahových/vyprosťovacích služieb, našou flexibilitou a kvalitou služieb Vám dokážeme odtiahnuté/pokazené vozidlo nielen preskladniť v našom areáli, ale aj opraviť v našom servise.

Odťah ZDARMA. Hradený poisťovňou.

Spol. Labant s r.o. v súčasnosti realizuje asistenčné služby pre spol. AXA Assistance CZ,s.r.o.; Global Assistance Slovakia s.r.o. a v riešení pred podpisom zmluvných vzťahov sú ďaľšie veľké spoločnosti.

Kontaktný formulár pre odťah vozidla